1973 yılında İstanbul’da doğdu. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nden acı çekerek mezun oldu. Mühendislik hiç yapmadı. Bilişim sektöründe satış ve pazarlama pozisyonlarında uzun yıllar çalıştı. Konfor alanını bırakmamak için oldukça dirense de, hayat onu koç ve eğitmen olmaya taşıdı.

 

ICF PCC (International Coach Federation Professional Certified Coach) ünvanına sahip. Kurumlara, takımlara, yöneticilere ve bireylere koçluk yapıyor; eğitimler veriyor.

 

Koçluk ve eğitim yapmak kadar almayı da sevdiği için sayısız eğitim aldı. Jungçu Koçluk ve yaratıcı yazarlık eğitimleriyle; yıllardır sevdiği  psikoloji ve koçlukla, mitoloji ve hikayelerin buluşmasını büyülü buluyor.

 

Instagram ve YouTube’da sunduğu bolca gülme vaad eden içeriklerle, daha geniş bir kitleye ulaşmaktan mutluluk duyuyor. Düzenlediği Afrodit eğitimleriyle, kadınların dişil özleriyle yeniden buluşmasına aracılık ediyor. Videolarla ve alıştırmalarla desteklenen “Eril Beril’den Afrodit’e /Modern Kadının Dişil Özüne Yolculuğu” kitabı çok yakında yayınlanacak.

 

Daha detaylı bilgi için: