1973 yılında İstanbul’da doğdu. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nden acı çekerek mezun oldu. Mühendislik hiç yapmadı. Bilişim sektöründe satış ve pazarlama pozisyonlarında uzun yıllar çalıştı. Konfor alanını bırakmamak için oldukça dirense de, hayat onu koç ve eğitmen olmaya taşıdı.

 

ICF PCC (International Coach Federation Professional Certified Coach) ünvanına sahip. Kurumlara, takımlara, yöneticilere ve bireylere koçluk yapıyor; eğitimler veriyor.

 

Öğrenme aşkı, onu çeşitli koçluk ekolleri ile birlikte, yaratıcı yazarlık gibi farklı disiplinlerin eğitimlerini almaya itti. Koçluk ile, mitoloji ve hikayelerin buluşmasını sihirli buluyor; çalışmalarında farklı diyarları harmanlamayı seviyor.

 

Instagram ve YouTube’da sunduğu bolca gülme vaad eden içeriklerle, daha geniş bir kitleye ulaşmaktan mutluluk duyuyor. Düzenlediği Afrodit eğitimleriyle, kadınların dişil özleriyle yeniden buluşmasına aracılık ediyor. Eril Beril’den Afrodit’e / Modern Kadının Dişil Özüne Yolculuğu kitabıyla yolculuğa başlamış kadınlara rehberlik ediyor.

 

Daha fazla bilgi için: